Щиро вдячні всім хто долучився і підтримав, хто дивився нас в прямому ефірі, та тим, хто творить добро!

Друзі, дуже дякуємо! Це було непросто, але нам вдалося в прямому ефірі на ТРК «РАІ» в рамках міжнародного соціального проекту «Книга Добра», провести майстер-клас по виготовленню писанки із паперу!
Учасниками телемосту стали діти з різних куточків України, зокрема із ОТГ Мала Данилівка Харківської області, м.Підгородне Дніпропетровської області, смт.Кельменці Чернівецької області, м.Соледар Донецької області, а також діти з м.Івано-Франківськ. Крім того із нами був на зв’язку у прямому ефірі, а також привітав усіх телеглядачів із прийдешніми Великодніми святами президент державного самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко.
Це був наш перший досвід у проведенні заходу такого формату. Сподіваємося, що він стане стартом для проведення нових цікавих проектів та зміцнить співпрацю між дітьми та дорослими з різних куточків нашої України та інших країн, які мають спільну мету – об’єднати Україну в сильну та патріотичну державу.
Вдячні Андрій Русиняк та всій команді ТРК «РАІ» за сприяння, Володимир Гарматюк за чудовий майстер-клас, нашим друзям із інших міст, за допомогу у проведенні заходу, зокрема: благодійному фонду «Малоданилівська громада» керівник Олег Ходарєв, гуртку «Кіно-мультик» м.Підгородне керівник Валентина Гузь, представник Антон Вусик, заввідувачу історико-краєзнавчого музею ім.Коваля Ларисі Омельченко, начальнику управління освіти Кельменецької РДА Любов Мартинюк, методисту управління освіти Кельменецької РДА Інні Яцишеній, вчителям Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №13 з поглибленим вивченням англійської мови Тищук Наталії та Смазі Тетяні.
Щиро вдячні всім хто долучився і підтримав, хто дивився нас в прямому ефірі, та тим, хто творить добро!

Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.Світлина від Фонд Чисті Серцем.

Можливо вас зацікавить...