10 лютого 2017р. разом із президентом Державного самоврядування українців в Угорщині Юрієм Кравченком, керівником Центру української культури у м.Таллінні (Естонія) Анатолієм Лютюком, Почесним консулом Угорщини у м.Івано-Франківськ та області Василем Вишиванюком і керівником МБО “Благодійний Фонд Долини” Лесею Мураль ми відвідали Тяпчанську середню загальноосвітню школу.
Анатолій Лютюк вручив керівництву школи подарунковий сертифікат на отримання шкільних парт, стільців та магнітних дощок для двох класів. Почесні гості подарували місцевим школярам різноманітне шкільне приладдя та солодощі.
Допомога Тяпчанській ЗОШ Долинщини стала можливою завдяки керівнику Центру української культури у м.Таллінн (Естонія) Анатолію Лютюку та Католицькій школі м.Тарту (Естонія). Саме ця Католицька школа із Естонії проявила ділову ініціативу – взяла під опіку Тяпчанську загальноосвітню школу. Як зазначив Анатолій Лютюк, в майбутньому співпраця між обома школами матиме взаємопізнавальний розвиток.
Почесний консул Угорщини у м.Івано-Франківськ та області Василь Вишиванюк подякував дітям с. Тяпче за участь у проекті “Даруємо свято разом” та запросив усіх долучитись до нового міжнародного соціального проекту «Книга Добра», що стартував.
За підтримку та реальну допомогу у реалізації проектів велике спасибі нашим друзям.
16684390_1900589913498294_2177921415623703793_n

Можливо вас зацікавить...