Про нас

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Чисті Серцем» є неприбутковою благодійною організацією створеною у відповідності із Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» та чинним законодавством України, яка заснована 04 лютого 2013 року спочатку під назвою БФ «Відродження Прикарпаття», а згодом, у листопаді 2016 року, перейменовано на БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем».

07 грудня 2015 року Президентом Фонду призначено Народну Артистку України Катерину Бужинську.

За роки діяльності Фонд реалізував декілька міжнародних соціальних проектів, зокрема «Діти за мир у всьому світі» завдяки якому діти з різних куточків України змогли відвідати 35 країн світу в якості маленьких послів миру, літній відпочинок в Угорщині для дітей з різних регіонів України, на даний момент триває та набирає масштабних обертів міжнародний соціальний проект «Книга Добра». Ми плануємо передати унікальне видання, яку створювали в майстернях Центру української культури у м.Таллінні (Естонія) на основі Добрих історій написаних та проілюстрованих дітьми і дорослими в 50 найбільших бібліотек світу.

На базі Фонду організовано різноманітні гуртки для дітей та дорослих, завдяки співпраці із фондами-партнерам та меценатами ми змогли надавати гуманітарну допомогу в зону АТО, а також для потребуючих категорій населення в Івано-Франківській області.

Дитячі посмішки, вдячні слова та позитивні емоції, які ми отримуємо від своєї роботи надихають нас на невпинну працю, знаходження різних методів та засобів досягнення цілей Фонду. Ми працюємо для щасливого майбутнього дітей України, для їхній мрій та сподівань. Ми працюємо для батьків, які потребують підтримки. Ми працюємо для України, якій потрібні щасливі, добрі діти з люблячими та дбаючими батьками.

Дякуємо усім партнерам, невідомим благодійникам, меценатам без яких не вдалось би все реалізувати.