Закарпатські діти робитимуть карту миру для Чехії і Словаччини.

n59В рамках проекту “Діти за мир у всьому світі” організатори проекту – Почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк та президент БО “Фонд “Відродження Прикарпаття” Катерина Бужинська приїхали на запрошення мецената та бізнесмена Володимира Чубірка. Організатори привезли карти миру Чеської та Словацької Республік із зразками голубів миру для дітей спеціалізованих шкіл Ужгорода №3 та №4, які на картах напишуть свої побажання миру для європейських дітей.
В ході зустрічей з дітьми організатори презентували проект та запросили всіх до нього долучатися і популяризувати Україну та мир у всьому світі.
“Ми раді долучитись до такого благодійного і міжнародного проекту, який з допомогою наших дітей має майбутнє і дуже правильний напрямок, бо саме в мирі має розвиватись успішне і перспективне Європейське майбутнє наших дітей”, – поділився думками Володимир Чубірко.
Презентація цих карт миру, які виготовлять діти в Закарпатті відбудеться на початку лютого 2016 року у Чеській та Словацькій Республіках за участі українських дітей з сімей учасників АТО, сиріт та внутрішньо-переселених осіб.

Можливо вас зацікавить...