В Івано-Франківську презентували програму сталого енергетичного розвитку на 2013-2020 рр.

В Івано-Франківську представили програму сталого енергетичного розвитку міста на 2013-2020 роки, яка підготовлена у рамках Угоди мерів.
Як повідомив один із розробників програми Максим Карпаш, у результаті виконання запланованих заходів Івано-Франківськ планує до 2020 року скоротити об’єм викидів вуглекислого газу в атмосферу на 20,4% або на 168,5 тис. т порівняно із 2010 роком.
Загальний кошторис програми – понад 1 млрд. грн. У тому числі по 117 млн. грн. планують виділити із міського бюджету, а також отримати з державного і обласного бюджетів. Ще 176 млн. грн. міська влада розраховує залучити за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, а 410 млн. грн. – за рахунок кредитів. На виконання програми також планують залучити власні кошти підприємств і мешканців – по 176 млн. грн.
Нагадаємо, Угода мерів – ініціатива, започаткована Європейським Союзом, до якої приєднуються місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Відповідно до зобов’язань, підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.
Івано-Франківськ приєднався до Угоди мерів у листопаді 2011 року.

Можливо вас зацікавить...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.