Досвід євроінтеграції Угорщини

n69«Досвід євроінтеграції Угорщини» – поїздка журналістів Івано-Франківської області до Угорщини з метою ознайомлення з досвідом асоціації та членства Угорщини в ЄС, червень 2015

Представники засобів масової інформації Івано-Франківщини відвідали Угорщину. З ініціативи БО «Фонд «Відродження Прикарпаття» та за сприяння Почесного консульства Угорщини в м. Івано-Франківську та Івано-Франківській області відбулася робоча поїздка у місто Ґеделле. Під час пізнавальної поїздки журналісти напрацьовували робочі матеріали та удосконалювали свої професійні навички.
Для Прикарпатських медійників організували прес-конференцію про турне Угорського народного державного ансамблю у Західній Україні. Також відбувся ряд зустрічей представників преси з представниками різних структур та організацій, зокрема з державним секретарем, п. Ійдярто Іштваном у Міністерстві зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини із паном Юрієм Кравченко, керівником Українського самоврядування в Угорщині, та з пані Ярославою Хортяні, речником в Угорському Парламенті української спільноти в Угорщині.

Можливо вас зацікавить...