Фонд «Відродження Прикарпаття» підписав Меморандум з Генеральним консульством Угорщини в м. Ужгороді

n67Благодійна організація «Фонд «»Відродження Прикарпаття підписав Меморандум про співробітництво з генеральним консульством Угорщини в м. Ужгород 7 квітня.

«Беручи до уваги існування дружніх стосунків між мешканцями Івано-франківської області та Угорщини, Сторони висловлюють зацікавленість у співробітництві у таких напрямках: як підтримка розвитку інституцій громадянського суспільства, програми міжнародної технічної допомоги, гуманітарна допомога, розвиток народної дипломатії, художні промисли, ремесла, мистецтво, культура, охорона здоров’я, наука і технології», говориться у Меморандумі.

Документ також виділяє сфери співпраці, що стосуються підприємництва та інвестицій, сільського господарства, охорони навколишнього середовища, економіки та волонтерської праці.

Щоб реалізовувати спільні напрямки діяльності сторони домовились обмінюватись інформацією, проводити робочі зустрічі представників. Залучати до співпраці з обох країн громадські організації, державні інституції, приватний бізнес.

«Меморандум – це свідчення того, що українсько-угорські відносини збагачуються новими барвами і з міждержавних стосунків переходять до основи демократичного суспільства – громадських організацій, до використання можливостей народної дипломатії», сказав директор Фонду «Відродження Прикарпаття» Володимир Гудима.

Можливо вас зацікавить...