Івано-Франківськ залучить кредит НЕФКО на модернізацію зовнішнього освітлення

n4Івано-Франківськ планує залучити кредит на суму 4 млн. грн. від фінансової корпорації НЕФКО на модернізацію зовнішнього освітлення міста.
«Ми продовжуємо роботу з НЕФКО щодо запозичення в розмірі 4 млн. грн. під 6% річних на продовження програми модернізації зовнішнього освітлення Івано-Франківська», – повідомив на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник управління економічного і інтеграційного розвитку Богдан Білик.
Він розповів, що кредитні кошти планують використати на заміну вуличних освітлювальних приладів, які мають лампи розжарювання, на нові світлодіодні лампи, які в 10 раз менше споживають електроенергії.
За ці кошти, додав Б.Білик, місто також розраховує закупити декілька нових світлофорів і придбати вишку для оперативної заміни ламп.
Б.Білик відмітив, що бізнес-план проекту уже розробляють експерти і найближчим часом він буде поданий в міську раду для опрацювання.
Він також нагадав, що Івано-Франківськ уже модернізував зовнішнє освітлення міста за запозичені кошти від випуску муніципальних облігацій у 2006 році на суму 5,5 млн. грн. строком на 5 років під 12% річних. За словами Б.Білика, нині цей проект успішно завершився.
НЕФКО є неприбутковою фінансовою установою, що утворена урядами Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії і Швеції для покращення екологічної ситуації у Східній Європі.

Можливо вас зацікавить...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.